DOĞAN HUKUK BÜROSU HAKKINDA

2000 yılında Avukat Özgür Doğan öncülüğünde kurulan Doğan Hukuk Bürosu, bünyesine çeşitli profesyonelleri de katarak bugünkü kurumsal kimliğine ulaşmıştır. Bu süreçte, evrensel hukuk değerlerinden ödün vermeksizin bilgiye dayalı, kişiye özel, güvenilir, kaliteli, hızlı ve sonuç odaklı hizmet her zaman temel değeri olmuştur.

Doğan Hukuk Bürosu kuruluşunun ilk günlerinde sahip olduğu heyecanını kaybetmeden her geçen gün bilgi ve tecrübe birikimini artırmaya ve müvekkillerine güç katmaya devam etmektedir. Bu nedenle müvekkillerinin çalıştığı sektörleri yakından takip eden Doğan Hukuk Bürosu, aynı zamanda onların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sektörel bilgi birikimi artırmak için sürekli çaba göstermektedir.

Doğan Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli, yabancı, çok uluslu gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine Türk Hukuku’nun her alanında hukuki danışmanlık, araştırma ve geliştirme hizmeti sunmaktadır. Yasal danışmanlık hizmetini ağırlıklı olarak İngilizce ve Türkçe vermektedir.

Merkezi İzmir’de bulunan Doğan Hukuk Bürosu, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin diğer illerindeki seçkin avukatlık ofisleri ile proje ortaklığı çerçevesinde iş birliği içerisindedir.

lawyer_2
30

HUKUKİ DANIŞMANLIK VE AVUKATLIK HİZMETLERİ

Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimiz temel olarak : Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet ve Marka Hukuku, Finansman Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Kamu İhale Mevzuatı ve İdari Sözleşmeler, Miras Hukuku, Proje Geliştirme ve Yatırımcı Danışmanlığı, Rekabet Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Vergi Hukuku, Uluslar Arası Hukuk Müracaatları alanlarındadır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Doğan Hukuk Bürosu farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli , yabancı , çok uluslu gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine Türk Hukukunun her alanında hukuki danışmanlık , araştırma ve geliştirme hizmeti sunmaktadır.

Başlıca çalışma alanlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Bize her konuda soru sorabilir, fikir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.Alanında uzman ve yetkin kadromuzla size en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.